:: TARİHÇE :.

   

 

  1974 yılında Kamil Toy' la başlayan Et ve Et Ürünleri Ticareti 1990 yılında ikinci kuşağın dinamik altyapısına teslim edilmiştir. 1990 ' dan günümüze kadar çeşitli gelişmeler yaşayan İMREN IZGARA Yenişehir' deki merkezi ile bölge illerine de hizmet etmektedir.
  Kendi çiftliklerinde özenle yetiştirdiği hayvanlarını Yenişehir Merkez de bulunan Kasap reyonunda değerli müşterilerine sunmaktadır. Bölge illerin yanı sıra uzak illerden dahi özellikle köftemizi tatmaya gelen müşterilerimiz tamamıyla kendi üretimimiz olan kırmızı et ürünlerinden de almayı ihmal etmemektedirler. Çiğ olarak hazır köfte satışı da yapan İMREN IZGARA paket siparişlerini süratli teslimatıyla takdir toplamaktadır.
  Yemekli organizasyonlarda köfte ikramını tercih eden değerli müşterilerimiz bir günde 485 kg. et pişirerek servise hazırlama başarısına ulaşmamıza vesile olmuşlardır. Yaz sezonuna bir dizi proje ile girmeyi planlayan İMREN IZGARA Yenişehir' deki Merkezine yeni bir yüz kazandırmıştır. İMREN IZGARA 'yı yerinde daha doğru değerlendireceğiniz gibi siz değerli müşterilerine layık olan hizmeti her geçen gün daha da artırmayı projelerinin ilkleri arasına almıştır.

 

 :: İNSAN KAYNAKLARI :.
  Sektörüne damgasını vuran İMREN IZGARA' da kariyer hedefleyen çalışma arkadaşlarımızın başvuru CV. leri imren@imrenizgara.com.tr elektronik posta adresinden dikkate alınmaktadır.

 :: BELGLERİMİZ :.
  Markalaşan İMREN IZGARA' nın "Kilo İle  Köfte" lezzeti değerli müşterilerimizin yanı sıra Türk Patent Enstitü tarafından da belgelenmiş olması bizlere gurur vermektedir.